Strefa Kandydata

> Przejdź do ogłoszeń

 

Poświęć chwilę swojego czasu i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

W dotCommunity wierzymy, że nadrzędnym celem naszej pracy jest satysfakcja - zarówno naszego Klienta i Kandydata. Wielokrotnie mieliśmy okazję przekonać się, że właściwa osoba może w niezwykły sposób wpływać na rozwój firmy, a jednocześnie właściwe stanowisko i miejsce pracy potrafi odmienić życie pracownika na lepsze. Mając to na uwadze, poszukujemy optymalnych rozwiązań!

 

Pamiętaj, że dotCommunity podczas procesu rekrutacyjnego reprezentuje również Ciebie, nie tylko Klienta. Ważne dla nas są Twoje potrzeby, wymagania i oczekiwania w kwestii nowego miejsca pracy. Chcemy je poznać jak najlepiej, aby móc zaproponować Ci najlepsze rozwiązanie i ofertę, a także aby odpowiednio zaprezentować Cię naszym Klientom. Twoje zadowolenie z przebiegu procesu, a także z zaproponowanych przez pracodawcę warunków, jest dla nas wyznacznikiem sukcesu.

 

Cenimy Twój czas - do niezbędnego minimum ograniczamy etapy przed włączeniem Cię w proces rekrutacyjny, skutecznie uciekamy od sztywnych i skomplikowanych procedur i fantazyjnych metod rekrutacyjnych, skupiając się na kwestiach najistotniejszych. Jednocześnie jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji w przypadku pytań bądź wątpliwości, jesteśmy zawsze otwarci na rozmowę.

 

Uczciwość jest dla nas niezwykle ważna - szanujemy Cię i dlatego jesteśmy z Tobą szczerzy. Możesz być pewien, że o ofercie naszego Klienta usłyszysz jedynie potwierdzone informacje. Wiadomość zwrotna po odbytej rozmowie kwalifikacyjnej trafi do Ciebie tak szybko, jak to możliwe w formie, która przyniesie Ci najwięcej korzyści, bez upiększeń i przekłamań. Potrafimy przyznać, gdy niektóre kwestie związane z ofertą nie są jasne bądź ustalone, nie wprowadzimy Cię w błąd obiecując coś, czego zagwarantować nie jesteśmy w stanie.

 

Decydując się na współpracę z Klientami zawsze upewniamy się, że warunki pracy, które są w stanie zaoferować, są warte uwagi Kandydatów. Nie zgodzimy się pracować dla firmy nierzetelnej, nieszanującej pracowników i nie wywiązującej się z danego słowa.

 

Posiadamy najnowsze informacje z rynku IT. Jeżeli chcesz być ich odbiorcą i zależy Ci, by być na bieżąco z nowymi ofertami pracy, chętnie Ci je udostępnimy.

 

Będzie nam bardzo miło jeśli zdecydujesz się nam zaufać i rozpocząć z nami współpracę.

 

Skorzystaj z formularza na stronie, zostaw swoje dane kontaktowe oraz CV i czekaj na kontakt z naszej strony. Możesz też aplikować przez stronę na konkretne stanowisko, które Cię interesuje.

 

Do usłyszenia!

 

---

 

Ogłoszenia:

 

1. .NET Developer
 
2. Android Developer
 
3. iOS Developer
 
4. Senior .NET Developer
 
5. Software Developer C++
 
6. Web Developer
 
7. Java Web Developer
 
8. Data Analyst
 
9. Customer Service Representative with French
 
10. C++ Developer
 
11. Analyst
 
12. IT Business Analyst
 
13. Software Engineer .NET
 
14. Rekruter
 
15. Data Analyst
 

Polityka Prywatności
© 2013 Wszystkie Prawa Zastrzeżone. dotCommunity @
 dotCommunity.eu - English site
Panel Administracyjny