Strefa Klienta

Misją dotCommunity jest dostarczanie jak najlepszych usług dla naszych Partnerów biznesowych, dlatego budujemy firmę, z którą sami chcielibyśmy współpracować. 4 proste wartości pomagają nam realizować to zadanie. Nasze wartości definiują kim jesteśmy, co robimy oraz jak podchodzimy do naszej pracy.

 

Skuteczność - Nasz cel jest prosty: pozyskać właściwego człowieka w jak najkrótszym czasie. Naszą domeną są specjaliści z branży IT. Wąski profil działalności przekłada się na profesjonalne podejście do realizacji powierzonych nam projektów oraz na szybkość i skuteczność w działaniu. Trudne projekty? My lubimy wyzwania.

Doświadczenie - Dobrze znamy rynek zarówno od strony potrzeb i wymagań pracodawców, jak i oczekiwań pracowników. Posiadamy wiedzę i doświadczenie, które pozwalają nam dotrzeć do właściwych kandydatów, posiadających określone umiejętności. Aktywnie podążamy za dynamicznymi zmianami jakie zachodzą na rynku IT. Stawiamy na kreatywność i ciągły rozwój.

Zaufanie - Zaufanie pomiędzy członkami zespołu, Klientem i Kandydatem jest fundamentem każdego sukcesu.

Partnerstwo – Uważamy, że otwarta wymiana informacji jest kluczem sukcesu dla każdej firmy, która ma na celu stworzyć i utrzymać długotrwałe i pozytywne relacje biznesowe. Nie musimy tworzyć skomplikowanych procedur, żeby być dobrymi w tym co robimy.

 

Nasze dotychczasowe doświadczenia związane są z głównymi ośrodkami technologicznymi – Wrocławiem, Poznaniem, Krakowem, Śląskiem, Trójmiastem, Warszawą. Nasz zespół z sukcesami realizował projekty rekrutacyjne dla firm z czołówki branży IT – zarówno tych mniejszych jak i dużych międzynarodowych koncernów. Nasi dotychczasowi klienci operują w ramach różnych sektorów:

 

Telekomunikacja, Urządzenia Mobilne, Bankowość, Engineering, Motoryzacja, Logistyka, Marine, Turystyka, Sprzedaż, Medycyna, Gry, ERP, CRM

 

Na Państwa życzenie możemy udostępnić referencje od naszych dotychczasowych partnerów.

 

W ramach realizowanych przez nas projektów pracowaliśmy między innymi nad:

 

Developer - C/C++, Java/JEE, Ruby, C#/.NET, Delphi, ABAP, PHP (junior, contributor, senior, expert, team led, supervisor, manager)

System Engineer, DevOps, Software Configuration Manager, Network Engineer

Project Manager

Linux Specialist

Webdeveloper

Webmaster

Solution Architect

Software Tester, QA Analyst

IPTV Specialist

Database Administrator, Database Engineer

System Administrator

Linux/Unix Administrator

IT Support, Help Desk (ze znajomością różnych języków obcych - hiszpański, portugalski, niemiecki, szwedzki, norweski, duński, holenderski)

2nd, 3rd Line Support Engineer

Polityka Prywatności
© 2013 Wszystkie Prawa Zastrzeżone. dotCommunity @
 dotCommunity.eu - English site
Panel Administracyjny